Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Member
Sunt de părere că nu ai nevoie întotdeauna să schimbi stance-ul. Eu m-am obișnuit rapid cu schimbarea, folosesc de cele mai multe ori Stone stance si Heavenly Strike care este devastator cu oricine, in schimb am probleme cu schimbarea armelor pe ghost ca nu prea le nimeresc și prefer sa sa folosesc in 95% din cazuri doar kunai.
Pe linia de samurai skills la evasion ultimul skill este foarte bun. In momentul când esti langa unul, un simplu dodge urmat imediat de atack simplu te face să îi căsăpești imediat, nu mai zic de faptul că există un charm care te ajuta foarte mult la parry...
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro