Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Member
Am terminat aseara jocul, cu tot cu side-questuri si mai tot ce e pe langa. De platina nu am timp momentan, ca am backlog cat China; oricum, nu e o platina grea pentru amatorii de asa ceva.
Superb, a fost fun de la inceput pana la sfarsit. poveste destul de bine articulata, side-questuri interesante, combatul foarte bun, sistemul de progresie bine gandit, fara frane si microtranzactii de boosting ca ultimul Assassins Creed; vizual arata fantastic, ce mai, e o lectie despe cum sa faci un joc open-world in 2020, si nu exagerez.
Pentru mine e jocul anului de departe, si va fi foarte greu de dat jos de acolo, pot sa ma gandesc doar la cyberpunk, si va avea serios de muncit pentru asta