Eu aseara iar l-am inchis dupa vreo 3h de joaca si am facut altceva. Efectiv imi venea sa dau cu el de pereti de plictisitor si repetitiv ce este si am dat, iar, peste cateva probleme (si cand o sa am ceva timp, o sa scot videos din consola ca sa le urc pe youtube).

La un moment dat nu mai voia sa functioneaze mecanica de stand-off si orice faceam, ori nu facea animatia, ori o facea cu intarziere si am patit asta de 4-5 ori la rand (4-5 stand-off-uri diferite) pana am dat restart la joc. Also tot cu stand-off, m-am batut cu 2, i-am omorat si cand sa intervina al 3lea...nu venise inca, asa ca am asteptat vreo 20s blocat in pozitia respectiva, pana a fugit spre mine din spatele unei cladiri

Also, un alt lucru mega ciudat care mi s-a intamplat de cateva ori dupa ce foloseam kunai (cred ca de la asta), cand mergeam la cal si apasam pe R2 (desi am patit si cand nu apasam) il lovea si fugea (calul), sau cand mergeam la cineva sa vorbesc, facea la fel, il lovea cumva (se si auzea) si se speria ala.
Iar calul cand se sperie, e greu sa-l chemi si sa vina inapoi in urmatoarele 20s sau chiar mai mult.

E clar. GOTY 2020 O mediocritate de joc laudata doar pentru ca este exclusivitate Sony.