Mediocru e putin cam dur . Legat de problemele intampinate de tine, stand off ul din cate am dedus, functioneaza pana sa incepi sa cureti un outpost, gen, daca ai luat un inamic stealth , gata, nu mai poti sa faci stand off, cel putin asa mi s a parut mie ca finctioneaza. Legat de bug uri, am facut platinum, am jucat sa zic o saptamana, in jur de 3-5 ore zilnic, nu am avut probleme de genul, maxim m am blocat in piatra x sau y. Si legat de chestia cu R2, ma gandesc ca nu sunt sanse sa ti se duca controllerul? eu mai apasam din obisnuinta triunghi sa ma urc pe cal si il loveam ( nu a durat mai mult de 10 secunde sa se intoarca, trebuie sa te intorci cu spatele la el si sa il chemi din nou) dar chestia cu R2 ul nu mi s a intamplat. Imi pare rau ca nu te a prins jocul, poate pur si simplu nu e genul tau de open world, cu bune cu rele, lumea il lauda pentru tot pachetul , nu doar pentru ca e Sony made, eu unu personal nu am mai jucat un open world atat de bun de foarte mult timp. Sfatul meu este daca ai rabdarea necesara , sa ii mai dai o sansa, sa faci doar story si eventual Mythic tales, poate si niste side questuri cu personajele secundare, daca te atrage vreunul dintre ei. Goty nu as spune ca este, dar o sa ia ceva la VGA, sunt sigur de asta.
@Svart Ah, ma gandeam ca spui ca o sa primeasca goty la vga.