Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Senior Member

Originally Posted by
Svart
Nu ai inteles, am jucat jocul pana am ajuns in Seattle, dupa care mi-a dat seama ca nu merita osteneala (pentru mine, evident), l-am sters si am vazut restul povestii pe youtube. Asta ca sa intelegi. Desi am mai scris-o.
Mie mi-a plăcut mult TLOU2 dar si eu postasem in perioada când l-am jucat cum că chiar am ajuns in Seattle si pana acuma nu prea am avut parte de actiune si ca e slow!! De acolo incepe sa se îmbunătățească jocul iar sa vezi pe YouTube povestea fără să-l joci tu apoi să-i dai nota e cam deplasat, nu stiu totusi ce te-a determinat sa zici ca nu merita oboseala să-l joci dar merita oboseala sa te uiti la el pe YouTube!