Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Why so serious ?

Originally Posted by
paul
Au trecut 2 saptamani si pe Metacritic a scazut cu un punct, la 83, iar pe OpenCritic e la fel, 85.
Ce sa zic, desi nu m-am inselat cu privire la notele oficiale, m-am inselat cu privide la calitatea jocului. Daca era sa zic o nota inainte de lansare, dar stiam cum va fi jocul, as fi zis 6.5/7.