Eu am abandonat jocul dupa vreo 20h, simteam ca fac acelasi lucru over and over again. Combat-ul s-a tinut bine si era singura parte care inca mai era fun, practic jocul devenise o inalntuire de momente cu combat si tot ce se afla intre ele era pure friction de care voiam sa scap cat mai repede.