Da, faptul ca nu puteai avansa in poveste daca nu faceai alte x side quests repetitive a fost mega deal breaker si pentru mine si ma bucur ca au renuntat la asta. Desi in Origins a avut acelasi sistem si nu am simtit nevoia de grind pentru a avansa in poveste. Deci conteaza si cum implementezi si cat de foame de bani este.

Reply With Quote