Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Member
Pe mine m-a prins jocul, bine joc mai mult în weekend. Dar asta în condițiile în care m-am apucat de Witcher 3 de 3 ori și tot de atâtea ori l-am abandonat și AC Odyssey l-am abandonat pe la jumatate. Am lăsat Nioh2 pentru jocul asta. Pana la urma suntem diferiți și fiecare are alte așteptări, ca și la mașini, unul poate sa își ia masina cu motor pe benzina care consuma 20% în oras și unul care are o masina diesel cu motor de 2.0 nu poate concepe un asa consum. Mie nu îmi pare rau ca am achiziționat jocul.