Eu dupa cele 300 sau 500h (am pierdut socoteala, iar daca jocul nu-mi spune cat am jucat, presupun ca eu am dreptate ), in continuare nu l-am terminat.

Sunt la actul 3, zona unde se vede cu adevarat cum arata jocul, fara tonele de vegetatie sau luminite colorate care sa-ti fure privirea, iar asta inseamna un joc de nivelul PS3 dpdv grafic.

Si again, a trebuit sa o iau de la capat cu o noua zona, mega boring si repetitiv. Sper sa-l termin odata si sa nu mai aud de el



In schimb recunosc, am avut niste momente misto care m-au facut sa-i cresc nota, cel putin pana in momentul de fata, pe la 7.5