L-am inceput si eu azi. Tot ce pot spune pana acum e ca regret foarte tare ca nu l-am luat day one. Arata si se misca excelent, iar atmosfera e de nota 10+ (jucat in japoneza).
L-am inceput si eu azi. Tot ce pot spune pana acum e ca regret foarte tare ca nu l-am luat day one. Arata si se misca excelent, iar atmosfera e de nota 10+ (jucat in japoneza).