Jocul nu e wow si e de nota 8, TLoU 2 e de nota 7.5 maxim si jocul anului si cea mai mare inovatie in gaming de anul asta este Doom Eternal si v-o demonstrez obiectiv daca vreti sa purtam discutia. Luati de-aici triple crown de toxicitate

Lasand misto-ul la o parte (bine, I meant what I said above), si eu l-am stimtit pe Ravan un pic mai investit emotional in threadul jocului, fata de altele, dar mi s-a parut mai mult amuzant decat toxic. Argumentele sunt acolo, e citibil, si destul de matur, departe de a fi toxic, dar recunosc ca uneori mai dadea cate o bata asa la un cal, daca nu mort, cel putin lesinat. Inca de cand se plangea ca da intr-una peste patrule care-l scot din ritm si nici macar eu, care urasc genul asta de lucru (si de-aia m-am sters la popo cu HZD dupa 3 ore), n-am simtit problema, asa ca tind sa cred ca i-a dat tilt ceva pe la inceputul jocului si i-a trimis un pic perspectiva usor pe diagonala. Dar departe de a fi toxic. Sau poate m-am obisnuit eu cu CaKhan si standardele sunt mai joase decat sanii maicii Tereza.