Genialele placile. Imi place in special racirea noua gandita pentru ele. De-abia astept reviews, sper sa stea foarte bine si pe partea de consum si temperaturi. Foarte interesant RTX IO-ul, care din acest moment practic ofera oricarui PC cu o placa din seria 3xxx, aceeasi arhitectura "revolutionara" ce va veni pe PS5. Good one, Nvidia!![]()

Reply With Quote