Hai totusi sa nu mai scrieti toti care va inscrieti, pls! Sa pastram topicul pt noutati legate de consola nu sa numaram cati se inscriu la newsletter emag.
Hai totusi sa nu mai scrieti toti care va inscrieti, pls! Sa pastram topicul pt noutati legate de consola nu sa numaram cati se inscriu la newsletter emag.