Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
O situatie funny peste care am dat zilele trecute
Am facut fast travel cand eram pe cal si am nimerit o locatie in care m-a dat intr-o casa (ma rog, deasupra si am cazut prin acoperis), la etaj, iar calul a murit pe loc.
Iar apoi nu-mi dadeam seama de ce nu venea calul cand il chemam. Dar el venea, doar ca...era mort
Într-un joc open world se mai întâmplă... Luăm partea funny și mergem mai departe [emoji23]. Important e restul lucrurilor. Mie nu mi sa întâmplat, am făcut și platina (al 2-lea după GOW) și nu mi-a rămas nici un milimetru de harta nedescoperit [emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro