Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
Nu stiu de ce dar am asa o presimtire ca nu va iesi decât in 2022.
Cum zice si Răzvan, daca ar fi ieșit la anul ar fi avut macar un alpha din care sa arate o porțiune oricat de mica de gameplay sau macar ceva imagini din joc, nu doar un logo.
Cu siguranta va fi amanat.
A devenit o obisnuinta ca lansarea mulltor jocuri AAA sa fie amanata de nenumarate ori.
Cyberpunk a fost amanat parca de doua ori - trebuia initial sa apara prin aprilie 2020, a fost amanat prin septembrie, apoi in noiembrie.
Last of Us 2 la fel....

Legat de joc: de la conferinta E3 2016 am vazut primul gameplay, au trecut doi ani pana la aparitia jocului in 2018.

Daca chiar e programat in 2021, cu siguranta nu va aparea prin primavara, ci poate undeva prin Q4 2021- Q2 2022.
Quote Originally Posted by Teo View Post

Argmentul ca este un joc vechi care are doi ani nu are nicio relevanta.

Joc de exemplu Ocarina of Time si vreau sa il termin
Nu intri pe topice destinate jocului respectiv , nu accesezi clipuri pe You Tube, nu citesti articole de pe Wikipedia. E simplu!
Daca nu afli de pe un forum, oricum o sa-l afli prin autobuz de la doi pustani vorbind tare sau citind o stire aleatorie de pe IGN sau Gamespot, si chiar Times News Roman (vezi ca s-a mai intamplat sa dea si astia spoilere fix unde nu te asteptai).
Mie nu-mi pasa deloc ca aflu finalul de dinainte.Mai mult ma intereseaza ce este intre A si Z, intre inceput si sfarsit. Pentru mine continutul si ce este mai ales pe la mijloc e mult mai palpitant. Ca degeaba are jocul un inceput epic si un final spectaculos, daca tot cuprinsul povestii e PLICTISITOR! Acum pe bune, punem spoiler tag si la finalul din jocuri de acum 30 ani precum Super Mario Bros?
Mania asta anti-spoilere e de 2000'ish....suntem in 2020, maturizati-va, in lume mor oameni de foame, de epidemii, de razboaie, terorism , sau chiar de la accidente rutiere, atentate teroriste, cutremure, uragane sau incendii "neprevazute".
Iar unii transforma aflarea finalului unui joc/film intr-o tragedie, intr-o "first world problem".
Pe bune acuma!