Quote Originally Posted by ymy View Post
Salutare tuturor!
Tocmai am aflat astazi, o veste care poate fi catalogata drept proasta, pentru cei care suntem in tabara play station.
Salutare ymy!
Tocmai am aflat astazi, o veste care poate fi catalogata drept proasta, pentru noi toti cei care credeam ca suntem pe un forum de jocuri, nu pe Playstation forum.

Am aflat ca sunt useri ca tine care apartinand unei 'tabere' ar dori monopol absolut si considera proasta o veste cat se poate de extraordinara si anume ca Microsoft joaca tare. In stilul Borcea care facea galerie adversarilor Stelei in Europa.

Unu la mana, daca Xbox nu ar fi fost ce-a fost in perioada 360, 'tabara' nu ar fi avut parte de toate momentele exceptionale ale acestei generatii din partea PS4.
Fara concurenta, SONY s-ar fi lasat grav pe tanjeala iar calitatea jocurilor ar fi scazut dramatic. Valabil si invers.

Ceea ce a facut acum Microsoft ar trebui privit cu pozitivitate, faptul ca nu mai sunt doar o adunatura de idioti este un lucru bun pentru intreaga comunitate de gaming overall, nicidecum o veste proasta.