Muahaha, 8K gaming....
Maine sunt pe felie ca uliul la ora 16h00, sa vedem ce prind. MonkY, merg pe sfatul tau cu Strix [emoji48]
Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk
Muahaha, 8K gaming....
Maine sunt pe felie ca uliul la ora 16h00, sa vedem ce prind. MonkY, merg pe sfatul tau cu Strix [emoji48]
Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk