JohnConstantine: uite, RonanN1 stiu ca vroia sa isi cumpere 3090, desi se joaca in 2K. Vrea 2K si 165FPS minim in orice. Eu i-am spus ca 3080-ul e suficient, dar el a spus ca "nu risca"... Si uite asa, mai face Nvidia niste banuti. Eu chiar as fi curios ce profit au cei de la Nvidia la un 3080, si ce profit au la un 3090.

IsNotMe: Sorry, nu am auzit nimic. La naiba, eu inca nu stiu mai nimic despre 3070 (3060, 3065 sau ce altceva vor scoate) pentru desktops, daramite pt. notebooks...