Asa e, e un fel de 3K...
Un pic offtopic, am văzut unul acum pe YouTube care si-a pus un LG 48CX pe post de monitor la un RTX3080 și joaca Battlefield in 120 Hz. Daaaamn cum arata ecranul ala, dar mi-ar fi teama de burn-in.
Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

Reply With Quote