Oricum toată nebunia cu ray-tracing ramane de văzut. Sunt încă puține titluri cu o implementare care sa si folosească la ceva, ma aștept la puzzle-uri bazate pe lumina, umbre etc. Dar dacă ar face asa ceva, o parte din useri n-ar putea sa folosească jocurile fără raytracing asa ca mai durează pana sa vedem altceva decât lumini mai drăguțe dar uselesss.
Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

Reply With Quote