Care o fi logica din spate la alegerea de a nu folosi Vapor Chamber?
A sunat intr-un fel similar cu:''noi vom folosi tehnologia veche de la ultimele console insa stati linistiti, se va apropia de Vapor Chamber ca si performanta sau va fi la fel''.
Care o fi logica din spate la alegerea de a nu folosi Vapor Chamber?
A sunat intr-un fel similar cu:''noi vom folosi tehnologia veche de la ultimele console insa stati linistiti, se va apropia de Vapor Chamber ca si performanta sau va fi la fel''.