Nu a pus nimeni "accent" pe cine a copiat... eu chiar am zis ca apreciez ce a facut Sony cu teardown-ul. Doar m-a distrat imaginea aceea comparativa si nu aveam cum sa nu fac legatura. Probabil ca daca Microsoft nu ar fi aratat "mațele", nu ar fi facut-o nici Sony. La fel cum au procedat si cu preturile. There is a pattern, for who wants to see it.

@fdkenzo: merci la fel. Si da, sunt satul de fanboti, that's the honest truth...