Doh .. pai te miri ? toata productia se duce in US of A probabil ca 30 % ajunge in Europa de Vest .. si restu .. la "sarakie" ..

Aici asteapta lumea de la inceputu lu Septembrie sa puna gheara pe o placa, sunt cozi de asteptare la mai toti producatorii care contin mii de oameni

Abea astept sfarsitu lu Noiembrie / inceputu lu Decembrie sa apara naibi ceva si de la concurenta, sa se stinga odata setea asta de GPU-uri ... zici ca e a 2-a coborare a lu Hristos ..