Single post: Nvidia GeForce RTX 3050 / Ti, 3060 / Ti, 3070 / Ti, 3080 / Ti, 3090 / Ti
-
Mad Collector
Doh .. pai te miri ? toata productia se duce in US of A
probabil ca 30 % ajunge in Europa de Vest .. si restu .. la "sarakie" ..
Aici asteapta lumea de la inceputu lu Septembrie sa puna gheara pe o placa, sunt cozi de asteptare la mai toti producatorii care contin mii de oameni
Abea astept sfarsitu lu Noiembrie / inceputu lu Decembrie sa apara naibi ceva si de la concurenta, sa se stinga odata setea asta de GPU-uri ... zici ca e a 2-a coborare a lu Hristos ..