Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Senior Member
L-am terminat si eu. Pentru mine intra in top 5 al generatiei actuale.
Mi-a placut totul. Personajele au fost foarte bine interpretate (cel putin in versiunea japoneza) si m-am putut atasa usor de cateva, deoarece nu au fost prezentate doar partile bune ale acestora, ci si laturile negative, ceea le-a umanizat destul de mult.
Povestea mi s-a parut bine scrisa (pe alocuri se putea si mai bine, ce-i drept), se vede ca s-au documentat cum se cuvine in legatura cu Japonia acelei perioade si cu tot ceea ce tine de Bushido.
Grafica cred ca am laudat-o deja, asa ca nu o iau de la cap. Cine are ochi sa vada frumusetea o vede, cine sta sa caute nod in papura nu face altceva decat sa-si altereze propria experienta de joc. Ma rog, fiecare cu piticii lui.
Bravo, Sucker Punch! (desi puteau pune mai putine fox dens pe harta
)