Raskolnikov1944

L-am pus pe birou pana la urma ca sa am acces mai usor si e drept sa nu mai inghita saracu atata praf.Va trebui sa vad cu spatiul din acel colt ce fac.Problema e ca am o gramada de cablaraie dupa cum se vede si-n poza

Mircea Badea

Mai exista CRT-uri si inca foarte bune .Este un Samsung SyncMaster 997MB si da clasa la multe LCD-uri.Am vrut la un moment dat sa-l schimb cu un LCD si uite ca nu m-au convins dupa ce am testat cateva.La jocuri si navigat pe net face fata cu brio (filmele direct pe TV)

Bitza

S-a notat.L-am pus pe birou.cu sunetul la Z5500 ma descurc asa.Se aude bine si trebuie sa se auda bine pentru ca nu am posiblitatea sa pun boxele pe jos,sa le pitesc pe langa sifonier si pe langa birou

nameless_fear

Nu pot decat sa-mi doresc o camera ca a ta man.Spatioasa si aerisita.Camera mea este prea mica ca sa pun o plasma de 42" pe peretele cu monitorul.Si asa abia m-am obisnuit sa ma uit de la 3 metri la TV ,nici nu vreau sa ma gandesc cum e de la 1,5 metri (plus ca se pierde tot farmecul si avantajul unui full HD)

BoDoPSX

Bodo ce ai tu nu seamana cu o camera de relax ci mai degraba cu un altar.Foarte tare Respect

DeathWings

Cine stie ce inseamna Old School pretuieste