Super tare. La timpul pe care il am eu disponibil pentru man cave (2 ore/zi cand doarme cel mic), am nevoie de destul timp ca sa am o parere corecta .

@Monky, stiu ca s-a mai discutat si vroiam sa readuc in prim-plan ideea, ar fi nice sa faceti un sticky thread pe consoleclub la multiplatforms cu 'Xbox Series X vs Playstation 5' unde sa se posteze strict analize video (DF style) cu versus intre cele 2 console in multiplatforms.
Ca sa se evite mizeriile si flame-urile si ca sa nu moderati 5 ore/zi , Razvan a propus sa fie dezactivate comentariile.

Just facts, videos si atat.
Intr-o saptamana dupa ce apare si PS5 oficial ar trebui sa fie deja pentru Watchdogs Legion, AC Valhalla si COD Black Ops Cold War.

Evident, e doar o propunere, dar avand acel thread dedicat ar fi 2 avantaje, primul ca informatia va fi frumos adunata intr-un singur loc si se poate modera mai usor si al 2-lea ca un vor mai exista aceleasi discutii pe 7 threaduri separate.
Iti dai seama ca si cu si fara acel thread, acele videos vor aparea anyway, doar ca pe fiecare thead in parte, imprastiate.