Tananaaaa!!
Câteva poze la cald, cu montajul provizoriu.
NB: WD Legion merge ****, confirm [emoji16], abia dacă scoate 60 fps cu raytracing in ultra la 3K-ul meu ultrawide, cu DLSS evident
In rest insa....dafuq, a meritat 2 luni de așteptare.
Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

Reply With Quote