@Cosmin nu te acuz de nimic este parerea ta...

Eu gandesc altfel, daca cineva te trateaza cu bucile si ii raspunzi cu aceeasi moneda ai ales reteta perfecta a insuccesului.
Ai impresia ca in alte tari precum Cehia sau Slovacia a insistat Microsoft sa se duca, sau oamenii aia au facut tot posibilul sa ii atraga?

Pe principiul ma uti de ut... nu ajungem nicaieri.
Da, Microsoft ne trateaza cu dezinteres ok... daca vrem Xbox hai sa facem noi ceva sa le spunem ca ii vrem.
Hai sa facem tot posibilul daca suntem formatori de opinie (Cavaleria & altii) sa fim impartiali, hai sa nu deschidem IGN Romania = sluga SONY Romania care practic cat au existat au facut doar reclama la PS4 si asa mai departe...

Hai sa semnam petitii - petitia mea cu Xbox Live in Romania a avut aici pe forum 650 de vizualizari si... 20 de semnaturi .

Din astea. You know?
Nu te vor ei, poate ii vrem noi... facem si ceva in privinta asta sau stam asa ca branzele si asteptam sa cada din copac?
'Noi'= astia care au views, subscribers, formatorii de opinie ai vietii mele, ca degeaba ma duc eu dupa munca si ma leg de stalp in fata cladirii de pe Kiseleff si amenint ca-mi dau foc, ca nu ma vede nimeni.

@Scuze, am fost offtopic, am incerca doar sa ii spui lui Cosmin parerea mea.