Quote Originally Posted by razzz911 View Post
Doar cateva mii..doar din lansarea din state, australia...ei posteaza pe reddit. Sunt fan boy sony...dar e de porc sa lansezi niste console cu bugs, posibiltate de brickuire si asa mai departe, avand si experienta ps4 unde au fost la fel probleme. Noi suntem beta testeri pt toate companiile. Exemplu recent Ac Valhalla lansare cu game breaking bug
Din câte am înțeles playstation 5 a fost vândut în 12 ore cât ps4 in 12 săptămâni de pre-orders. Și se estimează că ar fi depășit 1 milion în USA. Nu știu de unde ai informația cu doar câteva mii. La producțiile în masă apar unități cu defecte inevitabil. Este o tehnologie noua și oricât testing și QA ar investi, nu este același lucru cu testarea în real, la clienți. Playstation 4 a avut la lansare o grămadă de probleme. Eu sunt mai hard-core, îmi place sa ma bucur de un produs și cu bune și cu rele. Să caut workarounds, debug etc Creează o legătură mai strânsă, cel puțin la mine. Bineînțeles, dacă nu dorești bătăi de cap, recomandarea mea este sa cumperi orice tech de la prima revizie hardware, cel puțin.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk