Alte păreri după 10h de mers încontinuu
E foarte silențioasa chiar dacă am stat la 1m or so abia de se aude ,rareori a făcut zgomot și doar pentru câteva secunde(probabil la terminarea descărcării unui joc sau update)
Cu încălzirea iar sta foarte bine ,de la jumate in sus nu sa incalzit aproape deloc iar în partea de jos e doar puțin mai calda (nu am oprito deloc și in timpul asta am forjat o la maxim ,transfer date + 2-3 jocuri in descarcare și in timpul asta săream dintr-un joc in altul sa ma joc ,mai intram și pe youtube ,lasam jocul in resume și intram pe store sau ma uitam pe interfata )
Am jucat astro 1-2h superb + implementarea ds5 foarte reusita
Apoi bugsnax dar nu ma impresionat deloc mai ca zici ca e de ps3 ( bine ca e gratis )
Am jucat și fifa 2-3 h online ,nu știu dacă e datorita consolei dar se misca mult mai bine ,e mai cursiv și răspunde mai bine la comenzi
Am sărit puțin și in for honor și dont starve together totul se misca mult mai cursiv și mai rapid inclusiv când te joci cu alții
Și cireașa de pe tort demon souls ,e sublim ,grafica ,mișcarea jucătorului, gamplay,mai ales când dai pary și executi dușmanul sau dodge și execuție
Singurul neajuns ar fi ca are un singur port de usb și plasticul ala lucios de aduna praful dar nu sunt asa grave
Și in tot timpul asta nu a sughițat măcar o data sau vreo eroare
Îmi place și noua interfata e mai simpla și mai prietenoasa