Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
1. Este un pic de revolta.
2. Sau ce? Imi dai ban de pe forum? Si? Prietene, eu nu traiesc pe forumuri.

Am spus doar ca pentru calitate si stabilitate, se foloseste cablul. E sfant, intotdeauna a fost.

Ca se marketeaza AX si nu este AX, sa fie sanatosi. Se marketeaza si 8k sau 4k si 120fps si nu exista asta ceva. Cu asta ce facem?

Marketing-ul in sine este o minciuna, asa ca trebuie sa privim lucrurile realist. Consideri ca aparatul asta merita 500$ prin ceea ce ofera prin comparatie cu alte alternative, foarte bine. Nu consideri, dai retur. Sunt altii care ar fi fericiti s-o aiba, chiar si cu downloadul ala “penibil” pe AX. Vezi celelalte topicuri, cati plang dupa ea, fericeste-l pe unul.

PS: hai sa nu ne credem acum Dumnezeu, doar pentru ca suntem moderator pe un forum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mah stii ce nu inteleg eu? Ca te stiu om vechi pe forum si om cu care se poate discuta. De ce trebuie sa iei la misto o intrebare serioasa? Si de ce trebuie sa ne atacam in halu asta cand cineva zice de rau despre ceva ce ne place noua? Chiar nu putem accepta si alte pareri?

Da, as putea sa-ti dau warn sau ban fara nicio problema si nu pentru ca ma cred dumnezeu sau pentru ca fac abuz, ci pentru ca incalci regulamentul si deciziile unui moderator, dar mai ales pentru ca daca nu ai un raspuns la o intrebare, in loc sa stai in banca ta, incepi sa aberezi pe aici niste propuneri inutile. Iar asta se poate cataloga ca trolling.

Eu nu am intrebat cum sa bag cablu in consola sau cum sa tin consola. Am intrebat ce viteza aveti pe wi-fi, pentru ca mi se pare penibil ce obtin eu. Si chiar este penibil, daca luam in calcul wi-fi 6 al lor cu care se laudau ca au luat fata xbox-ului care are doar 5. Dar viteza...unde este? Sau o trebui sa-l tin langa router?
E efectiv singurul device din casa cu wi-fi 6 si eram curios si eu sa testez noul router, dar se pare ca nu am cu ce

Also, da. Marketing-ul mincinos este o problema foarte mare, ceva ce am tot zis aici pe forum cu privire la ambele console si mi se pare ciudat ca nu deranjeaza pe nimeni. But hey, cat timp lumea e dispusa in continuare sa joace in 1080p dar cu 60fps, pentru ca este next gen - e bine

Si acum revenind la intrebarea initiala, pentru cei care o tin sau o pot muta putin pe wi-fi, care au internet gigabit si router cu cel putin ac, daca nu ax - ce viteza aveti voi in testu ala sintetic pe care-l face consola?
Nu ma intereseaza nicio estimare de downloadat un joc in 21.5 minute sau lucruri de genu.