Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
Pentru mine sincer arata mai urat asa, in special D-pad-ul. Daca tot controller-ul era negru atunci era altceva.
Dar important este sa iti placa tie. Good job. A fost greu sa il desfaci si sa schimbi butoanele?
Da, tine de gustul fiecăruia, bineînțeles. Pentru mine de exemplu, plasticul transparent cu print pe partea de jos (ce au ales ei pentru dual sense) in general îmi inspira un lucru ieftin. Îmi plac mai mult butoanele cu inserție de plastic în plastic pe culori diferite, cum au fost pana acum (triunghi, cerc, pătrat etc de pe butoanele de pana acum pe lângă culoare nu sunt print, e inserție de plastic pe culoarea aia). Playstation-ul perfect pentru mine are culoarea OG-ului, gri cu logo-ul de PS colorat (cum sunt edițiile anniversary). Dar asta urmează [emoji1], sa îmi vopsesc panourile laterale în gri (cu plasti dip paint) si sa fac cumva logo-ul colorat cum era pana la PS 3 OG.

De desfăcut, dacă te pricepi și ai experienta cu electronicele, nu este greu. Procesul este foarte delicat, sunt multe puncte în care poate să go wrong. Recomand să urmărești cu atenție un teardown in prealabil.