Popesti Leordeni. Nu este problema ca nu am primit consola (vvoua la cei care nu s-a livrat, vi s-a spus ca este intr-un hub de al lor si se stie exact pe baza AWB unde este si cand se face livrarea), la mine problema este ca nu se gaseste nicaieri. recunoscuta de cei de la Fan. Explicatia oficiala fiind ca s-a dezlipit AWB de pe colet si nu se stie unde se afla. Cum naiba? din ce am citit eu, cei de orange au ambalat suplimentar in alta cutie consola. Cutie de carton. De pe care, aparent s-a dezlipit hartia autoadeziva cu AWB. Eu unul sunt patit exact la fel acum 2 ani am luat 2 buc samsung s8, s8+ la precomanda de la telekom si DPD mi-a pierdut coletul. Identic. Am facut scandal si am primit alte produse intr-o saptamana. Acum nu prea e cazul ca nu are de unde sa imi trimita orange o alta consola. Pe mine cl mai rau ma doare ca a fost pe 8 noiembrie ziua feciorului si pentru el am luat-o si ma doare sufletul cand il vad cat e de suparat. Am luat si tv 4k de la sony de blackfriday si acum asteptam consola