Na bun,hai sa mai arunc niste impresii,controllerul e ok,mult mai ok ca cel de pe ps4,se simte mai bine in mana,partea cu motorasele in butoanele trigger e draguta,nu ma da pe spate,in jocurile sp e ok, eu zic ca incurca in jocurile mp(paranteza prefer controllerul de xbox).Interfata e greoaie,nu pare intuitiv,in schimb e fara lag,spre deosebire de ps4.Nu face zgomot mare(ps4 pro-ul meu zici ca e avion),nu am intampinat erori.Acum parere sincera,partea de hardware e super ok,designul controllerului ft bun,jocurile exclusive pentru el o sa fie belea,dar frate, restu pare un afterthought ,cand a intrat sotia in camera a intrebat "da de ce arata asa" bai consola e mare si urata acuma a doua zii parca nu ma mai zgarie pe ochi asa de mult,standul ala e un gunoi,daca misti consola se misca el primul nu sta fix(el tin consola pe orizontala),plasticu e magnet pentru praf,da acuma o sa se lege careva de mine din nou da frate ambalaju ala cred ca a fost conceput in ultima secunda,la propiu"domle baga-l in ceva cutie acolo,na baga cofrag din ala de oua sa nu se miste Hehehe dai in ... sa se bucure fraierii ca le dam ceva".Per total daca o tii in beci ascunsa de privirile oamenilor si doar vrei sa te joci isi merita banii la restu Dumnezeu cu mila