Quote Originally Posted by lucicleric View Post
Am un prieten care a prins aceasta tombola si aparent nu te poti retrage, banii sunt blocati pana maine indiferent.
Cat despre tam-tam-ul asta cu tombola, cu faptul ca nu sunt console destule....oameni buni , in ziua lansarii am stat geana pe emag si altex...tin sa va spun ca emag-ul si-a epuizat stocul in cateva ore...altexul a avut stoc cel putin 1 zi jumatate. Poate ca nu ar trebui sa ne mai lamentam atat ca de ce nu sunt console...traim vremuri naspa, fiecare retailer, furnizor a facut ce a putut....Da nu sunt de acord cu faptul ca am avut banii blocati 2 luni si ceva, dar din pacate astea sunt circumstantele.
In plus, cine stie cati dintre noi , am luat consola pentru ca suntem fani/gameri/etc sau am cumparat-o doar pentru ca e ultimul gadget si hai sa fim si noi la moda.Nu am nimic cu nimeni, mai ales cand vine vorba de oamenii care fac specula...este fix problema lor.
Vorbesti prostii, si mie mi s-au tras banii, si dupa m-am retras ca am prins consola la Flanco,
am dat click pe mail de la Altex si s-a anulat instant, in 24h am primit si am si baut banii.
Nu mai tot vorbiti din burta ca babele doar sa fie zis, plus ca multi ziceau ca au blocat banii si nu pot cumpara alta din alta parte,
Deci daca 2500 sunt toti banii ce ii ai inseamna ca nu iti permiti acea consola, plus ca nu erau si alte variante sa sa zici ca prinzi in alte parti
Mie sincer chiar imi pare rau ca am anulat, poate prindeam si o dadeam la cine avea nevoie.

LE: Sambata am anulat prin email, si ieri mi-au intrat banii.