Quote Originally Posted by razzz911 View Post
Nu e vorba neaparat de cei 2500 ron, e vorba strict ca nu am stiut ca o sa cumpar un bilet la o tombola. Iar daca Altex voiam un imprumut pe teren scurt fara dobanda, trebuia sa spuna...fara dobanda era greu, dar poate ne organizam cativa baieti si le ofeream o dobanda avantajoasa fixa.
Deci........ asadar si prin urmare:
Nici eu si nici nimeni nu a stiut ca o sa fie Tombola, nu a fost corect mai ales ca la primele comenzi nu erau bannere, eram cu telefonul in mana cand am primit mailul cu Tombola si eram pe situl Altex pe laptop asa ca am repetat comanda sa vad daca era scris undeva, si nu aparea nimic, cand am pus eu comanda era "Adauga in Cos"
Dupa cateva minute, s-a schimbat in "Precomanda" si dupa alte minute s-a schimbat in "Comanda".
Motivul pentru care a facut asa a fost ca sa evite samsarii sa nu cumpere sute de bucati, probabil ca nici ei nu se asteptau la o cerere asa mare
dar cei care au facut comanda dupa 1 minut ce a aparut pe site era bannerul acolo numa probabil erati prea entuziasmati ca sa il vedeti, sincer eu nici adresa nu am controlat daca e ok, am facut comanda orbeste.
Dupa care am anulat, banii mi-au intrat inapoi, etc, nu vad de ce asa mare tragedie
A mai fost un comentariu ca cica sa iasa userul ATX-MG la inaintare, da ce sunteti voi? Dumnezo ? sa va vina la explicatii? el e doar un muncitor care ne-a ajutat cu niste ponturi.
Eu de exemplu datorita lui am prin castile Pulse 3d, ne-a informat aici pe forum cu vreo 30 minute inainte ca o sa fie pe site.
Iar tot el ne-a spus ca nu o sa fie de noapte cand o sa se dea drumul ci de zi, dar a zis clar ca nu are alte informatii ca e doar un muncitor.
Va dati seama ca dupa toate cele e si normal acuma sa nu mai zica nimica, probabil ca si la el ii este rusine de ce a facut Altex, el doar incerca sa ajute.
Iar Altex probabil pentru ce a facut o sa ia o amenda si cine nu prinde consola o sa primeasca banii inapoi, tinand cont ca nu sunt in alte parti console pe stoc chiar nu vad ce ati pierdut, inca aveti o sansa sa castigati consola fata de altii, asa ca, Bafta la Tombola