Quote Originally Posted by Espiritus View Post
O firma de retail nu "se poate folosi" de 3 milioane de euro în câteva zile, că nu e bancă. Voi le dați prea mult credit. Cei de la Altex nu au făcut o manevră oculta, cei de la Altex sunt doar imbecili. Atât i-a dus capul să facă. Știu că e greu de crezut, dar până și faptul că au tot schimbat butoanele alea din "comandă" in "precomandă" denota tocmai că nu a dus pe nimeni capul în compania aia sa scrie 3 linii de CSS și să facă alt buton.


E destul să vorbești cu un angajat Altex oarecare sa îți dai seama de nivelul lor. Angajații sunt oglinda magazinului.
E vorba de mai mult de 3 zile, dar corect si eu cred ca sunt pe langa subiect. Eu lucrez la o multinationala si cand vrem sa organizam o campanie apelez la o alta firma care doar cu asta se ocupa, eu le zic ce vreau si ei se ocupa de tot ce inseamna regulament notar etc. Nu cred ca Altex isi face regulamentul. Pe de alta parte cand esti atat de dezinteresat de felul cum lucrezi cu clienti tai cam meriti furia si ura lor. Macar de isi cereau scuze pentru toata incurcatura. Oricum daca au incalcat legea penal sau contraventional ramane la latitudinea organelor abilitate si cea mai buna solutie e sa faceti plangere catre ANPC ca ati fost indusi in eroare sa cumparati accesul intr-o tombolo voi crezand ca va cumparati produsul, selectati la pretenti "control", urcati poza cu mail-ul primit in care va anunta ca vi se pregateste comanda si asta e tot.