Cine vorbeste de generalizare si cine generalizeaza, oare?
Stiu discutiile trecute, eram acolo. Stii cum e cu ala mai destept cedeaza primul? Daca ca nu ti-am raspuns a 10a oara, la aberatiile pe care le imprastiai pe acolo, nu inseamna ca aveai dreptate, ci ca te-am lasat sa crezi ce vrei

Also, tu crezi ca eu, cu copil mic, am timp sa ma uit la TV la altceva inafara de Peppa Pig, Blues Clues sau Baby Shark?

Tu crezi ca eu am votat pentru ca au promis ei marea cu sarea in campaniile electorale? Daca era asa, nu votam cu PSD-u, dar mai ales cu madam Firea? Dansa mereu promite spitale pe care doar le promoveaza din banii din care ar face de fapt 2-3 spitale. Si nah...as vrea sa vad si eu mai multe spitale...

Am fost si am votat pe cine am considerat eu ca merita sa castige. Nu m-am bazat nici pe ulei si nici pe faina, galeti si ce se mai imparte in campaniile astea. Cam ciudat sa ne pui pe toti in aceiasi oala, nu?

LE: Dar e ok, vad ca lumea-ti da like cand spui ca mai bine nu votezi decat sa votezi. Foarte tare frate - asta e atitudinea castigatoare