Quote Originally Posted by postelnicuadi View Post
Verificati comenzile la emag, am cunostinta cu comanda facuta la 15:17 si anulata fara nici un motiv, a vorbit la call center si nu apare motiv pentru anulare. Avea factura, garantie si mesaj sms cum ca comanda e pe drum... vai si amar
Aceeasi chestie s-a intamplat si la mine. la 15:17 am plasat comanda, s-a confirmat totul foarte rapid, produse in drum spre showroom arata.

Am sunat pe la 15:30 la eMag sa verific, persoana de acolo mi-a zis ca totul este in regula si confirmat, livrarea in showroom pe 12.10 cica.

La 18:54 am primit banii inapoi pe card fara nici o explicatie.

Am sunat din nou la eMag, iar persoana de acolo vede ca e anulata in sistem, fara nici un motiv. A ramas ca ma anunta cel tarziu maine.

In continuare, imi arata in contul eMag ca produsele sunt in drum spre showroom.

UPDATE: Am fost sunat de la eMag acum. Aparent a fost o eroare de sistem. Am inteles ca au console in stoc furnizor si urmeaza sa intre in posesia lor. Mi-au refacut comanda, avand status: comanda plasata si urmeaza sa imi comunice un timp de livrare. Acu ce sa mai zic, o fi bine o fi rau..