Quote Originally Posted by Espiritus View Post
Nu ma voi uita la 30 de minute asa blind, dar as avea cateva intrebari daca tot ai dat share care poate imi vor schimba decizia.
  1. De ce ai ales sa faci content in engleza si nu in romana?
  2. Cu ce se diferentiaza recenzia ta de celelalte sute de recenzii in limba engleza? Ce aduci nou?
Sure, pai hai sa le luam pe rand.

1. Pentru ca sunt destul de confident pe engleza mea si s-a pretat putin mai bine pe viziunea pe care am avut-o pentru clip dar si pentru canal pe viitor.
2. Concurenta e foarte mare pe aria de recenzii in engleza si nu e usor. Tocmai de asta am incercat sa fac o analiza completa, ca un eseu/documentar, trecand atat prin istoria brandului, lansarea PS5-ului la nivel global dar si prin ce inseamna pentru urmatorii ani, care sunt influentele ce vor avea un impact asupra gamingului.
Downside-ul la abordarea asta a fost ca materialul final a atins mark-ul de 30 min asa ca poate sa para descurajant pentru multi, asa cum si tu bine subliniezi.
Mi-am dorit insa ca aceste 30 minute sa fie entertaining, informative, foarte bine documentate si materialul sa curga natural de la o sectiune la alta. Sper ca am reusit sa ating nivelul asta pe care mi l-am propus initial dar sunt curios cum pica totusi in perceptia voastra

Deci pentru cine are curajul sa parcurga, macar si o mica parte din cele 30 minute - apreciez inputuri