Crede-ma ca si eu stiu sa primesc "the goods and the bads". Cum am spus deja mai sus, am inteles punctul tau de vedere, poveste geniala, grafica ok pentru tine. Asta nu inseamna ca trebuie sa fiu si de acord. Am dreptul la propriile opinii fara s-o dam in chestii personale.


Sunt genul de persoana care nu se inmoaie "de dragul atmosferei" atunci cand nu sunt de acord cu niste chestii si am si argumente. Mi se pare aiurea sa-mi spui ca arunc cu "hate" doar pentru ca nu-mi convin niste chestii peste care tu poti trece. Cum tu ma faci hater, eu te pot acuza ca esti fanboy. Dar nu o voi face, iti respect punctul de vedere.


Ceea ce reiese din postarile mele, nu este nicidecum inversunare, este doar dezamagire. Daca vrei neaparat, iti pot demonstra pe teren ca nu bat campii cand spun ca grafica-i de rahat pe console. Iti pun poze pe PS5 atat din Cyber cat si din Witcher, o sa te convingi singur la ce nivel este un joc aparut la finalul anului 2020. Pe mine nu ma intereseaza scuzele pentru care au lansat un produs neterminat, nu ma incalzesc cu nimic, mai ales ca l-au marketat de l-a luat dracu'.


Totodata, de ce trebuie sa dau 90 milioane pe o placa video ca sa am parte de o experienta de joc un pic mai buna? Serios?


Eu nu am spus niciodata ca nu ma intereseaza povestea, am spus ca daca m-ar interesa DOAR povestea, m-as apuca de citit carti. Cat despre refund, nu merge. In momentul in care ai apasat butonul DOWNLOAD, s-a terminat cu refundul. Astea-s regulile Sony.


PS: Totodata, nu inteleg de ce nu au implementat HGIG pentru console si au venit cu propria implementare de HDR care arata ca dracu'. Pe LG CX-ul meu, sunt fortat sa dezactivez HDR pentru a nu avea parte de o imagine spalacita.
PS2: Sunt constient ca toate chestiile astea se vor rezolva in timp. Asta nu schimba faptul ca au lansat un produs nefinisat profitand de hype si de renumele pe care si l-au facut cu Witcher. Pentru asta, merita trasi de urechi.