Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Problema aici e ca ei l-au lansat acum ca fiind final si au vrut banii pe el acum. Daca-l lansau acum in versiune beta, urmand sa le dam banii la anu cand era patch-uit calumea, nu cred ca se supara nimeni.
Pai daca e sa fim fair, in cazul acesta eu zic sa ceri banii inapoi si de la Sony man. Ca la fel si PS5-ul au cerut si ei banii acum, pe o consola cu software neoptimizat, cu o tona de bugs, cu o tona de issues. Consola care de-abia peste un an-doi va putea fi folosita la adevaratul ei potential. Hmm, fix asa cum spun multi despre Cyberpunk 2077. Si cu toate astea, marea majoritate se bucura de PS5 si il lauda. Hmm, fix asa cum multi fac cu Cyberpunk 2077. See what I just did in there?

P.S. Si inainte sa imi spuneti ca "nu e fair sa compari hardware cu software", sa nu uitam ca multi pe-aici compara Witcher 3 cu Cyberpunk 2077... jocuri care nu cred ca putea fi mai diferite de-atat. Celor care au cumparat Cybperunk 2077 pentru ca le-a placut Witcher 3, nu pot sa le spun decat ca eu nu as cumpara FIFA doar pentru ca mi-a placut NFS.