Quote Originally Posted by raduadelin View Post
Gamerii au ajuns sa fie echipa de QA a unor studiouri, dupa ce au scos 60 de dolari din buzunar. Si unii sunt de acord cu asta, e incredibil.
Eu ma asteptam inca din 2019, cand aratau trailere cu Keanu Reeves si faceau hype comercial ca sa ne distraga atentia de la lipsa detaliilor despre joc si gameplay consistent, ca jocul o sa fie cu mult sub asteptari.

Dar nu ma asteptam sa fie chiar in halul asta de "MEGA-FAIL", adica chiar sa intreaca si Mass Effect Andromeda si Fallout 76 la buguri.
Azi noapte am avut niste buguri cretine chiar si pe GeForce NOW de nu mi-a mai venit cheful sa joc astazi. Ma enerveaza si mecanicile de la 2001 toamna. Culmea, sunt pe la finalul povestii principale.
Mai rau e cu povestea care e .....pur si simplu pot considera ca eu aveam mai mult talent decat scenaristii aia! Atat pot sa spun fara sa dezvalui prea multe din poveste decat ca a copiat dintr-o gramada de JOCURI . Nu e nimic original pana la urma, dar chiar si atunci cand copiezi din mai multe surse, fa macar ca lumea, sa iasa ceva mai bun decat sursele originale.
Si cred ca era mai bine daca concepeau un PERSONAJ CANONIC precum Geralt sau Alex Jensen sau Lara Croft ori Alyx , fara customizare, fara ales sexul si selectat culoarea pielii si a parului, fara selectat sani sau marimea la organe genitale.
Puteau sa-l faca pe Johnny Silverhand personajul principal, il plateau pe el mai bine cu mai multi bani decat pe actorii aia vocali amatori ce-l interpreteaza pe V si care nu-mi inspira nimic, nu-mi starnesc nicio emotie la fel cum facea ala de-l juca pe Geralt.

V trebuia sa devina personajul customizabil in modul Online, cam cum e si Player-ul din GTA Online.


Intre timp, baiatu' asta care era considerat un hater si troll neica'nimeni care critica jocul dinainte de lansare, prin 2019, a ajuns faimos pe You Tube
E oribil sa-i vezi pe astia ca el sa aiba dreptate, dar aia e. Cred ca s-a informat foarte bine, poate a testat jocul remote ( in ziua de azi, cu pile si bani, poti sa faci si sa afli orice , numai sa fii discret si secretos ) , poate a vorbit cu cativa amici de-ai lui prin mesaje CODATE care lucrau la CD Projekt si a aflat in ce stadiu e jocul.
Asta in vreme ce multi erau euforici de ajungeau sa creada ca Cyberpunk o sa fie noul GTA V, el isi lua injuraturi de la comentatori si fanii CD Projekt fiindca spunea ca jocul o sa fie un mega-fail. NAH, A AVUT DREPTATE!