Quote Originally Posted by Espiritus View Post
Prea multa bataie de cap cu consolele astea next gen. Sunt atatea exclusive Nintendo pe care nu le-am jucat inca, sunt sigur ca ma vor tine ocupat cel putin inca un an.

1200 de lei de pe olx
Nu poti sa iei Switch fara Zelda Breath of the Wild.......si ai grija cu acel joc, pentru mine a fost primul Zelda dar a fost asa frumos ca de atunci nu mai am chef de jucat alte jocuri.......