Single post: Control

  1. #74 SP
    Member morphine's Avatar
    Guys, am terminat jocul, fără dlc-uri. Foarte tare! S-a nimerit pe gustul meu, nu știam foarte sigur la ce să mă aștept și mi-a depășit așteptările. Repet, direcția artistică e superbă, mă topesc după ea. Gameplay mișto, poți să faci de toate: levitezi, dodge, telekinezie etc. Armele modulare foarte mișto și ele. Deși nu exista foarte multa diversitate, luat ca un pachet întreg, IT DELIEVERS! La un moment dat mă gândeam că ar fi fost mișto să meargă mai departe cu ideea cu building shifting pentru că mi se părea subdezvoltata și ghici ce, mai târziu în joc chiar mi s-a îndeplinit ce-mi doream. A avut unele side quest-uri bune, poate chiar mai captivante decat unele din main story. Questul cu frigiderul m-a dus cu gândul la
    Faza cu the maze și colaborarea cu Poets of the Falls m-a dat pe spate. Intrasem în frenzy când a început faza mai ales că eram pe boxe la volum mare. Ce sa mai zic, as avea destule dar mai bine sa se convingă fiecare. Singurul regret pe care-l am e că nu am luat varianta compatibila pt ps5 pt Ray tracing. Mă declar oricum mulțumit de cheltuială și-l recomand cu toată căldura. Continui cu dlc-urile.
    PS: la luptele foarte intense am avut niste frame dropuri groaznice personal nu m-a deranjat asa de tare fiind rare.
    Attached Images Attached Images img_4207.jpg img_4206.jpg img_4205.jpg img_4208.jpg