Quote Originally Posted by MRC View Post
Ma bucur ca unul din titlurile de lansare ps5 e un joc souls. Reda pofta pt astfel de jocuri iari jucatorilor noi le deschide apetitul. La mine Bloodborne a fost primul joc de genul. L-am luat la mult timp dupa consola ps4 pt ca am tot vazut ca e apreciat si am zis sa incerc. L-am urat cu toata fiinta mea la inceput . Mi se parea groaznic: greu, fara poveste, ciudat, fara harta etc. Pana la un moment dat cand am inceput sa ma prind ca trebuie sa il abordez altfel fata de un joc hack&slash si am inteles de ce nu exista harta in coltul ecranului . Acum e unul din preferatele mele. Am luat editia goty. Am luat si Darksouls 3 cu dlc-urile pe care acum il tot joc. Extraordinare jocuri. Mi-e greu sa ma decid care imi place mai mult, BB sau DS3. Oricum recomand tuturor carora le-a placut BB sa joace si DS3.
Și eu tot cu BB la început [emoji106]. Îți recomand sa le joci pe toate și DS1 și 2, chiar dacă au puțin grafica mai nașpa, sunt jucabile și extrem de “lipicioase” dacă ma înțelegi [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro