bai fratilor, si eu sunt in aceeasi situatie ca voi cu cei de la Orange si am mai patit fix la fel cand mi-am luat un PS4 de la ei acum 5-6 luni.

Am primit mesaj ca aceasta comanda o sa fie livrata astazi. Astazi, nu primesc nimic altceva in ideea in care sa mi se spuna si mie, ce firma de curierat, ora, numarul la care pot sa sun, etc.

Sun la Orange (EXACT CA DATA TRECUTA CU PS4), si domnisoara sau doamna de acolo nu este in stare sa-mi gaseasca comanda dupa ce ii ofer toate datele necesare . Imi spune ca ma suna ea inapoi si nu m-a sunat nici pana acum, a trecut o ora . La fel s-a intamplat si cand am luat un PS4 de la ei, m-am certat cu doamna aia ca nu reusea sa-mi gaseasca comanda dupa ce ii dadusem efectiv toate datele necesare (nr comanda, nr de telefon, e-mail, data, ora, etc.); pe vremea aia in loc sa-mi aduca un PS4 nou-nout, cum am comandat, mi-au adus un PS4 intr-o cutie deja deschisa .

Mare scandal ce urmeaza daca ma suna si imi spune ca a fost o eroare de la site si ca le pare rau si toate balariile alea de corporatie. Cum e posibil sa ne ia banii si sa nu gaseasca comanda... E strigator la cer, cum ar zice ta-su lu Louie