Quote Originally Posted by ioolica View Post
pai si daca eu vin si zic "am sunat la ei si nu da nimic la nimeni, e teapa" iar apoi tu suni la Orange, ei confirma ca se livreaza fara probleme doar ca va dura o zi-doua, tu tot pe mine ma crezi?
si eu sunt nerabdator dar daca ii frecam cu sute de telefoane cu aceleasi intrebari nu se intampla nimic, ba din contra deja va deveni un stres pt ei sa se mai bage in treaba cu adusul de PS5 si isi vor baga picioarele, vezi "Produsul nu mai revine in stoc".
ai dreptate tu, doar ca nu toti suntem la fel, altii poate sunt mai "panicosi" de fel.

io am sunat azi la ei fara sa urmaresc niciun post nou related de aici, doar am vrut sa vad ce se intampla din moment ce am primit SMS ca se va livra astazi (dar eram deja invatat cu cei de la Orange ca fac dastea, dau mesaj si dupa zic ca e un mesaj automat si ca sa astepti msj de la curier) si avand in vedere ca e jale mare cu consola vietii, am zis totusi sa ma asigur ca e in regula si macar sa nu stau sa-mi iau TV/monitor ca boul aiurea si sa stau dupa sa ii dau retur, ca ma lua capul.

a vrut omul sa se mai asigure si aici, si aici vb de baiatul care a sunat si inca e in dubii. eu unul sunt convins ca n-au cum sa-mi mai faca nasoale din moment ce mi-a confirmat si tipa aia la tel ca e ok.

end of story, facem off topic aiurea si mai sunt oameni pe aici care inca vor sa afle informatii relevante si ptr ei.