Quote Originally Posted by Erines View Post
Eu asa am avut o problema cu un user de pe aici de pe forum care s-a oferit prin decembrie sa-mi dea prioritatea lui de la Altex si in fine ma sunase acum cateva zile sa-mi spuna ca l-au sunat si ca o sa urmeze sa ii dea link-ul si dupa o zi cam asa imi trimite link-ul cu plata consolei insa nici nu a vorbit cu cei de la Altex sa modifice adresa (chipurile ca ei i-au zis sa plateasca mai intai si dupa sa puna alta adresa); cu totul ca mi se parea normal ca eu sa iau legatura cu ei in ceea ce priveste datele mele de livrare si tot pt ca mi-a dat prioritatea pana la urma... si ma tragea tot pe mine la raspundere ca trebuia sa ii aduc aminte sa ii sune pe aia si ca eu sunt de vina pt toata treaba. Proasta eram sa platesc consola si sa mai vina si la adresa lui.
So be careful si aveti rabdare mai bine decat sa va bagati cu dubiosi.
Cam in aceeasi situatie am fost si eu, cu privire la prima parte, insa s a oprit totul cand i am zis ca nu platesc eu link ul si sa o puna ramburs dupa ce ajunge la el. De acolo s a dus totul la vale.
Discutia a fost purtata pe alt forum. Nu stiu daca e acelasi user ca si aici, nu insinuez nimic, doar atrag atentia sa aveti grija. Omul poate era de buna credinta in cazul meu, insa nu m as risca.